minemc
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

minemc

MineMC 188.214.58.27:7777 samp
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Taxi LS aplicatii

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
Admin
Admin



Mesaje : 26
Data de înscriere : 04/03/2018

Taxi LS aplicatii Empty
MesajSubiect: Taxi LS aplicatii   Taxi LS aplicatii Icon_minitimeLun Mar 05, 2018 4:17 pm

Nickname:
Level:
Warns:
De ce doresti sa faci parte din Taxi Los Santos?
De ce crezi ca Taxi Los Santos este potrivita pentru tine?
Ce varsta ai?
Descrie-te in minim 20 de cuvinte:
Cate ore petreci zilnic pe server (fara AFK / sleep)?
Ai mai facut parte din Taxi Los Santos pana acum?
Cu ce crezi ca poti ajuta aceasta factiune?
Cat ti-ai propus sa stai in aceasta companie?
Cunosti toate locatiile importante de pe server?
Esti de acord ca trebuie sa respecti cuvantul liderului / co-liderului sau a unui rank mai mare?
Esti de acord ca pentru un comportament ne-adecvat fata de cei care conduc factiunea poate fi pedepsita cu Uninvite?
Sus In jos
https://minemc.forumgratuit.ro
Drops




Mesaje : 3
Data de înscriere : 06/03/2018

Taxi LS aplicatii Empty
MesajSubiect: Re: Taxi LS aplicatii   Taxi LS aplicatii Icon_minitimeMar Mar 06, 2018 5:40 pm

Nickname:DropZzZ
Level:69
Warns:0
De ce doresti sa faci parte din Taxi Los Santos?:Pentru ca este factiunea mea de suflet si ma simt bine mereu atunci cand fac o comanda.
De ce crezi ca Taxi Los Santos este potrivita pentru tine?:Pentru ca stiu ce trebuie facut si sunt bun ca si un lider.
Ce varsta ai?: 13 ani.
Descrie-te in minim 20 de cuvinte:Sunt o fire sociabila, cu simtul umorului si a tolerantei. Am un caracter nelipsit de cei 7 ani de acasa, având o mentalitate ok pentru vârsta în care ma încadrez. Îmi place sa fiu responsabil si sa îmi îndeplinesc propunerile, astfel având o satisfactie aparte la sfârsitul realizarii. Urasc persoanele false care se dau drept prieteni, fiindca deseori pot fi mai periculoase decât un dusman. Am capacitatea de a lucra în echipa si de a tolera situatii usor depasite. În timpul liber îmi place sa practic diferite activitati în aer liber, deoarece asa ma simt odihnic, si este un mod pun de a petrece recreatia. Sportul meu preferat este fotbalul, practicând acest sport pentru performanta de câtiva ani. În ultimul rând, nu îmi place sa critic alte persoane deoarece nu sunt mai presus ca nimeni.
Cate ore petreci zilnic pe server (fara AFK / sleep)?:5 ore
Ai mai facut parte din Taxi Los Santos pana acum?:Nu.
Cu ce crezi ca poti ajuta aceasta factiune?:Cu aducerea unor membrii foarte buni, si civilizati.
Cat ti-ai propus sa stai in aceasta companie?:100+ days.
Cunosti toate locatiile importante de pe server?:Da.
Esti de acord ca trebuie sa respecti cuvantul liderului / co-liderului sau a unui rank mai mare?:Da.
Esti de acord ca pentru un comportament ne-adecvat fata de cei care conduc factiunea poate fi pedepsita cu Uninvite?:Da.
Sus In jos
Admin
Admin



Mesaje : 26
Data de înscriere : 04/03/2018

Taxi LS aplicatii Empty
MesajSubiect: Re: Taxi LS aplicatii   Taxi LS aplicatii Icon_minitimeMar Mar 06, 2018 5:46 pm

Acceptat la teste!


Ultima editare efectuata de catre Admin in Mar Mar 06, 2018 9:01 pm, editata de 1 ori
Sus In jos
https://minemc.forumgratuit.ro
Drops




Mesaje : 3
Data de înscriere : 06/03/2018

Taxi LS aplicatii Empty
MesajSubiect: Re: Taxi LS aplicatii   Taxi LS aplicatii Icon_minitimeMar Mar 06, 2018 6:04 pm

Aplicatiile raman deschise !
Sus In jos
Continut sponsorizat





Taxi LS aplicatii Empty
MesajSubiect: Re: Taxi LS aplicatii   Taxi LS aplicatii Icon_minitime

Sus In jos
 
Taxi LS aplicatii
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
minemc :: Prima categorie :: Primul forum-
Mergi direct la: